Vzdelanie v Holandsku

V čom vyniká holandský vzdelávací systém?

Holandský štýl výučby je interaktívny a zameraný na študenta. Zameriava sa na prácu v skupinách, čo umožňuje stretávaniu sa s ostatnými medzinárodnými študentmi. Štúdium v Holandsku Ti otvorí myseľ a ponúkne Ti stretnutie sa s novými ľuďmi rôznych kultúr a národností. Veľká časť všetkých študijných programov sa zameriava na písanie dokumentov prácu v laboratóriách v závislosti od študijného odboru.

  • Tímová práca

    Holandsko získalo medzinárodný obdiv za svoj štýl výučby, ktorý sa sústredí na študentov pracujúcich spoločne ako tím, na samotné štúdium a sebadisciplínu. Učiteľ pôsobí ako prostredník sprievodca v procese učenia.
  • Interakcia v triede

    Interakcia v triede je vysoko cenená. Očakáva sa, že budeš premýšľať o tom, čo Ti je prezentované, že sa na to budeš pozerať kriticky a budeš schopný vysloviť svoj vlastný názor. Klaď otázky a buď kritický k tomu, čo lektori alebo spolužiaci hovoria. Používaj svoju vlastnú kreativitu a uplatni svoje novo nadobudnuté znalosti.
  • Názorová tolerancia

    Holandská učebná metóda je založená na rešpektovaní názorov a presvedčenia každého jednotlivca. Tento spôsob myslenia nie je obmedzený na vzdelávaciu inštitúciu, je charakteristikou národa. To je základom holandskej rozmanitej spoločnosti.

Spracovávame súbory cookies. Pomáhajú nám k správnemu fungovaniu webovej aplikácie, na poskytovanie funkcií sociálnych sietí, personalizáciu obsahu a inzercie a k analýzam jeho návštevnosti. používaním webu súhlasíte s ich použitím.