Výhody štúdia v Holandsku

Štúdium v Holandsku je:

  •  Tímové

Veľká časť štúdia v Holandsku spočíva v tímovej práci na projektoch, ktoré sú založené na reálnych problémoch firiem. Naučíš sa spolupracovať so spolužiakmi z rôznych kútov sveta, ale zároveň budeš zodpovedný za svoju časť projektu. Pri team buildingu budeš mať možnosť zistiť aké sú Tvoje silné a slabé stránky, čo sa Ti v budúcnosti môže zísť..

  • Medzinárodné

Holandsko bolo prvou európskou krajinou (okrem Veľkej Británie), ktorá začala ponúkať univerzitné štúdium v angličtine. Keďže má dlhoročné skúsenosti s medzinárodnými študentmi, bude o teba dobre postarané.

  • Plné benefitov

Ak počas štúdia aj pracuješ, získavaš tým množstvo benefitov: úľava na dani, úľava na zdravotnom poistení, hromadná doprava v rámci mesta zadarmo, vlaky v rámci Holandska úplne zadarmo (máš na výber pracovný týždeň zadarmo alebo víkendy zadarmo).

  • Praktické

Počas vzdelávania nadobudneš silné analytické a komunikačné zručnosti. Budeš aktívnou súčasťou výučby, pri ktorej môžeš vyjadrovať svoje nápady a názory na danú tému a taktiež používať vlastnú kreativitu pri riešení projektov z reálneho života. Okrem toho absolvuješ povinnú polročnú stáž, ktorú môžeš absolvovať kdekoľvek vo svete.

  • Efektívne

Štúdium v Holandsku je excelentná platforma pre tvoju budúcu kariéru. Prevažná časť štúdia je orientovaná na praktickú výučbu, ktorá Ťa pripraví na reálne riešene problémov v práci.

  • Podnikavé

Máš skvelú šancu začať podnikať už počas štúdia! Jednou z povinných súčastí štúdia je založenie tzv. „mini company“, teda Tvojej vlastnej spoločnosti, ktorá je aj záverečnou prácou študenta.

Spracovávame súbory cookies. Pomáhajú nám k správnemu fungovaniu webovej aplikácie, na poskytovanie funkcií sociálnych sietí, personalizáciu obsahu a inzercie a k analýzam jeho návštevnosti. používaním webu súhlasíte s ich použitím.