Magisterské štúdium v Holandsku

Primárnym cieľom magisterského programu ponúkaného univerzitou aplikovaných vied je prehĺbiť Tvoje vedomosti a profesijnú kvalifikáciu. Na tomto stupni si zlepšíš svoje kritické a analytické zručnosti, ktoré Ťa pripravia na manažérsku vedúcu pozíciu v Tvojom odbore. 

Niektoré programy fungujú na princípe riadneho denného štúdia, ale väčšina programov operuje systémom skráteného úväzku, pretože vo väčšine prípadov budeš musieť v danom odbore aj pracovať. To Ti poskytne príležitosť nadobudnuté vedomosti v škole aplikovať do praxe, a naopak v triede diskutovať so svojimi spolužiakmi a učiteľmi o tom, ako to prebieha v praxi. 

Magisterské programy trvajú minimálne jeden rok, ale väčšina z nich trvá dlhšie, a to 1,5 až 4 roky. Podľa dĺžky štúdia získaš 60, 90 alebo až 240 kreditov. 

Pokiaľ nevieš aká je ponuka magisterských programov v Holandsku, prezri si ponuku našich partnerských univerzit.

Spracovávame súbory cookies. Pomáhajú nám k správnemu fungovaniu webovej aplikácie, na poskytovanie funkcií sociálnych sietí, personalizáciu obsahu a inzercie a k analýzam jeho návštevnosti. používaním webu súhlasíte s ich použitím.