Saxion University of Applied Sciences

Saxion University of Applied Sciences

Saxion University of Applied Sciences je jednou z najväčších vysokoškolských inštitúcií v Holandsku. Saxion začal ponúkať študijné programy pre medzinárodných študentov už v 90. rokoch. V súčasnosti si zahraniční študenti môžu vybrať zo širokej škály bakalárskych či magisterských programov. Programy sú špecificky orientované na úspešné pôsobenie v súčasnom medzinárodnom prostredí. Škola kladie veľký dôraz na praktickú výučbu a aplikovaný výskum, a tak pripravuje študenta na čo najľahší vstup do reálneho života, prípadne do ďalšieho štúdia.

Čo hovoria študenti

Hana

Současně studuji Fashion and Textile Technology na Saxionu ve městě Enschede. Díky studiím tady jsem se naučila, jak propojit teorii s praxí. Obor mě naučil nejen technické parametry, ale také jak finální produkt prodat. Tuhle školu bych vřele doporučila.

Univerzita v číslach

3 500
medzinárodných študentov

2
kampusy

1998
rok založenia

89
reprezentovaných národností

Zaujímalo by Ťa štúdium na tejto škole?

Spracovávame súbory cookies. Pomáhajú nám k správnemu fungovaniu webovej aplikácie, na poskytovanie funkcií sociálnych sietí, personalizáciu obsahu a inzercie a k analýzam jeho návštevnosti. používaním webu súhlasíte s ich použitím.