Radboud University

Radboud University je katolíckou štátnou univerzitou a nachádza sa v historickom holandskom meste Nijmegen. Je pomenovaná podľa sv. Radbouda – holandského biskupa z 9. storočia, ktorý bol známy pre svoj intelekt a zanietenú podporu pre chudobných.

Radboud University sa dlhodobo umiestňuje medzi top 150 univerzitami na svete, o čom svedčí aj jej výborná medzinárodná reputácia. Je zároveň najlepšou širokospektrálnou univerzitou v Holandsku, pričom na tomto poprednom mieste sa drží už niekoľko rokov po sebe. Študent si tu môže vybrať zo širokej ponuky bakalárskych a magisterských programov. Radboud University je len jednou z dvoch holandských univerzít s vlastným univerzitným kampusom.

Škola kladie dôraz na osobný prístup a aktívny výskum v praxi, potrebný pre profesionálny rast, neustály vývoj a inovácie. Je súčasťou širokej medzinárodnej siete, kde študent môže študovať, pracovať a byť aktívny v oblasti výskumu a to nielen v Holandsku, ale aj v zahraničí. Univerzita je držiteľom mnohých prestížnych ocenení.

Zaujímalo by Ťa štúdium na tejto škole?

Spracovávame súbory cookies. Pomáhajú nám k správnemu fungovaniu webovej aplikácie, na poskytovanie funkcií sociálnych sietí, personalizáciu obsahu a inzercie a k analýzam jeho návštevnosti. používaním webu súhlasíte s ich použitím.