HZ University of Applied Sciences

HZ University of Applied Sciences

HZ University of Applied Sciences sa už sedem rokov po sebe zaradila medzi TOP 3 multidisciplinárne univerzity aplikovaných vied a je považovaná za tretiu najlepšiu inštitúciu pre vyššie odborné vzdelávanie v Holandsku.

HZ University, s počtom študentov okolo 4 900, je silne medzinárodne orientovaná. Slogan školy, ktorý znie: "Miesto, kde nám záleží na každom študentovi" sa neustále využíva aj v praxi. V momente, keď študenti prekročia prah školy, stáva sa ich druhým domovom.

Nosnými hodnotami univerzity sú kvalita, osobný rast, vzájomný rešpekt a profesionálna orientácia. Veľkým cieľom je dospieť k rastu každého študenta tak, aby bol schopný efektívne sa vyrovnávať so životom v multikultúrnej spoločnosti. Prostredníctvom programu, ktorý je prispôsobený každému na mieru, môžu študenti dosiahnuť vedomosti a zručnosti, ktoré ich pripravia na úspechy v kariérnom raste.

Študenti majú možnosť zapojiť sa aj do mimočasových aktívít, ako napríklad výlety, vodné športy, bicyklovanie, volejbal, basketbal, tenis, absolvovať rôzne exkurzie, párty, tanečné aktivity, ako aj divadelné predstavenia v prostredí bohatom na nočný život. Počas letných mesiacov je toto miesto ako stvorené na windsurfing a iné aktivity v blízkosti tohto prímorského strediska. Súčasťou školského kampusu sú moderne vybavené triedy, počítačové miestnosti, catering, miesta pre štúdium a relax, multimediálna knižnica, laboratórium, školská kaviareň, kníhkupectvo, či kadernícky salón. Vo všetkých priestoroch je samozrejmosťou pripojenie na internet.

Zaujímalo by Ťa štúdium na tejto škole?

Spracovávame súbory cookies. Pomáhajú nám k správnemu fungovaniu webovej aplikácie, na poskytovanie funkcií sociálnych sietí, personalizáciu obsahu a inzercie a k analýzam jeho návštevnosti. používaním webu súhlasíte s ich použitím.