The Hague University of Applied Sciences

The Hague University of Applied Sciences

The Hague University of Applied Sciences (THU) vznikla v roku 1987 zlúčením 14 vzdelávacích inštitúcií. Študuje tu viac ako 21 000 študentov zo 135 krajín sveta. The Hague University je charakteristická nielen vysoko kvalitnou a inovatívnou výučbou, ale aj svojou starostlivosťou o študentov. Špičkovo vybavené univerzitné kampusy poskytujú študentom výborné zázemie nielen počas štúdia, ale aj počas voľného času. Poradcovia zo Student Affairs Office pomáhajú zahraničným študentom so záležitosťami týkajúcimi sa štúdia aj každodenného života v Haagu.

Čo hovoria študenti

Oliver

Nejlepší na studiích v Haagu je praktická část výuky. Během studia máme dva Internshipy/stáže. Haag je multikulturální prostředí a sídlí zde spousta světových společností. Díky tomu mají studenti možnost najít po ukončení studií kvalitní práci v oboru.

Univerzita v číslach

2 500
medzinárodných študentov

1987
rok založenia

300
partnerských univerzít

143
reprezentovaných národností

Zaujímalo by Ťa štúdium na tejto škole?

Spracovávame súbory cookies. Pomáhajú nám k správnemu fungovaniu webovej aplikácie, na poskytovanie funkcií sociálnych sietí, personalizáciu obsahu a inzercie a k analýzam jeho návštevnosti. používaním webu súhlasíte s ich použitím.