Fontys University of Applied Sciences

Fontys University of Applied Sciences

Fontys University of Applied Sciences je jednou z najväčších inštitúcií pre vyššie vzdelanie v Holandsku. Univerzita kladie dôraz na aktívny výskum v praxi, potrebný pre profesionálny rast, neustály vývoj a inovácie. Na Fontys sa zdôrazňuje individuálny záujem a potreby študenta. Študenti majú v rámci svojho štúdia možnosť absolvovať internship, teda pracovnú stáž v prestížnych domácich či zahraničných firmách a spoločnostiach v Holandsku a po celom svete. Univerzita sa zúčastňuje množstva zahraničných programov a je súčasťou medzinárodnej siete, ktorá úzko spolupracuje s univerzitami a inštitúciami po celom svete.

Čo hovoria študenti

Karel

Mé studium na Fontys považuji za správné rozhodnutí. Měl jsem možnost poznat nové lidi z celého světa a zajímavé kultury. Součastí mého studia byla také stáž ve firmě. Teď v létě se chystám na další stáž do slunečné Barcelony.

Petr

Na škole se mi líbí mezinárodní prostředí a také fakt, že se Fontys zaměřuje spíš na praktickou část výuky než memorování rozsáhlých pouček.

Univerzita v číslach

3
kampusy

380
partnerských univerzít

22
AJ programov

1996
rok založenia

Zaujímalo by Ťa štúdium na tejto škole?

Spracovávame súbory cookies. Pomáhajú nám k správnemu fungovaniu webovej aplikácie, na poskytovanie funkcií sociálnych sietí, personalizáciu obsahu a inzercie a k analýzam jeho návštevnosti. používaním webu súhlasíte s ich použitím.