Breda University of Applied Sciences

Breda University of Applied Sciences je stredne veľká univerzita aplikovaných vied, ktorá ponúka bakalárske a magisterské štúdium v zaujímavých odboroch ako napríklad Creative Media and Game Technologies, Hotel and Tourism Management, IT, Creative Business a mnohých iných. Univerzita zastrešuje viac ako 7000 študentov vrátane skupiny medzinárodných študentov z viac ako 100 krajín sveta. 

 Breda je ideálnym študentským mestom a je domovom viac ako 20000 študentov. Má ideálnu polohu len 100 km od Amsterdamu, 75 km od Hágu a 100 km od Bruselu. So 180 tisíc obyvateľmi sa radí medzi stredne veľké mestá, ale študenti tam nájdu všetko čo potrebujú od možností ubytovania, brigád, ale aj zábavy a nočného študentského života. 

 Program Creative Media and Game Technologies sa radí k najlepším na svete a pre program Hospitality and Leisure Management je BUAS 27. najlepšia škola na svete podľa rebríčka QS World University Ranking. 

 Ak teda hľadáš super praktickú špičkovú univerzitu v perfektnom študentskom meste, Breda University of Applied Sciences je pre teba ideálnou voľbou. 

Zaujímalo by Ťa štúdium na tejto škole?

Spracovávame súbory cookies. Pomáhajú nám k správnemu fungovaniu webovej aplikácie, na poskytovanie funkcií sociálnych sietí, personalizáciu obsahu a inzercie a k analýzam jeho návštevnosti. používaním webu súhlasíte s ich použitím.